Aktualności

Targowisko. Innowacje społeczne na rzecz starzenia się.

26 maja 2023

W dniu 24 maja 2023 r. odbyło się w Warszawie wydarzenie „Targowisko. Innowacje społeczne wobec starzenia się”. Targowisko było wyjątkową okazją do dyskusji i rozważań na temat wyzwań starzejącego się społeczeństwa, a także możliwych rozwiązań.

Czytaj więcej...

„Psychoseksulaność osób w wieku senioralnym” – wyróżniona innowacja społeczna.

05 maja 2023

Przedstawiamy Wam pierwszą innowację społeczną wybraną spośród 500 innowacji społecznych w Generatorze Innowacji. Sieci Wsparcia 2.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie “Targowisko. Innowacje społeczne wobec starzenia się”

28 kwietnia 2023

Już 24 maja w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie “Targowisko. Innowacje społeczne wobec starzenia się”. Zaprosiliśmy twórców 7 najlepszych innowacji społecznych wyłonionych spośród 500 w Generatorze Innowacji. Sieci Wsparcia 2, by opowiedzieli nam o swoich rozwiązaniach i doświadczeniach z ich wdrażania.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Opisów Rozwiązań – II i III nabór

02 marca 2023

Z ogromną radością informujemy, że podczas posiedzenia komisja oceny merytorycznej dokonała oceny Opisów Rozwiązań dla zespołów z II i III naboru oraz czterech zespołów z I naboru pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w naszym inkubatorze.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Opisów Rozwiązań – I nabór – aktualizacja

21 października 2022

W wyniku rozmów z ekspertami i ekspertkami oraz zespołem 667, który znajdował się na liście rezerwowej po posiedzeniu komisji oceny merytorycznej, która dokonywała oceny Opisów Rozwiązań zespołów z I naboru innowacyjnych rozwiązań na rzecz osób starszych w Generatorze Innowacji. Sieci Wsparcia 2, została podjęta decyzja o zakwalifikowaniu innowatorek z tegoż zespołu do kolejnego etapu: Upowszechnianie innowacji.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Opisów Rozwiązań – I nabór

30 września 2022

Z ogromną radością informujemy, że podczas posiedzenia komisja oceny merytorycznej dokonała oceny Opisów Rozwiązań dla zespołów z I naboru pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w naszym inkubatorze.

Czytaj więcej...

Wykaz przyznanych grantów dla zespołów innowacji z III naboru

15 lipca 2022

Przedstawiamy wykaz grantów, które zostały przyznane zespołom innowacji z III naboru na testowanie rozwiązań na rzecz osób starszych w naszym inkubatorze.

Czytaj więcej...

Aktualizacja wyników oceny merytorycznej po ocenie Specyfikacji innowacji w ramach III naboru

23 czerwca 2022

Informujemy, że na skutek zawnioskowania przez jeden z zespołów innowacji Komisja oceny merytorycznej dokonała aktualizacji listy ocenionych Specyfikacji innowacji wraz z budżetem...

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Specyfikacji Innowacji – III nabór

13 czerwca 2022

Z radością przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej przekazanych przez innowatorów i innowatorki Specyfikacji Innowacji wraz z budżetami w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w ramach III naboru.

Czytaj więcej...

Wykaz przyznanych grantów dla zespołów innowacji z II naboru

07 czerwca 2022

Przedstawiamy wykaz grantów, które zostały przyznane zespołom innowacji z II naboru na testowanie rozwiązań na rzecz osób starszych w naszym inkubatorze.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej Specyfikacji Innowacji – III nabór

06 czerwca 2022

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej zgłoszonych Specyfikacji Innowacji wraz z budżetami w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w III naborze.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Specyfikacji Innowacji – II nabór

21 kwietnia 2022

Z radością przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej zgłoszonych przez innowatorów i innowatorki Specyfikacji Innowacji wraz z budżetami w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w ramach II naboru. Komisja dokonała oceny także na podstawie dokumentów od tutorek, ekspertów oraz badaczy.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Pogłębionych Opisów Pomysłów w III naborze

14 kwietnia 2022

Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej przesłanych Pogłębionych Opisów Pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w III naborze.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej Pogłębionych Opisów Pomysłów III nabór

06 kwietnia 2022

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej Pogłębionych Opisów Pomysłów (POP) na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” od innowatorów i innowatorek wyłonionych w III naborze.

Czytaj więcej...

Aktualizacja wyników oceny merytorycznej po rozmowach z Komisją w ramach III naboru

22 marca 2022

Informujemy, że na skutek zawnioskowania przez jeden z zespołów innowacji Komisja oceny merytorycznej dokonała aktualizacji listy ocenionych pomysłów po rozmowach pomysłodawców i pomysłodawczyń z Komisją i zespół 1749 został umieszczony na liście rezerwowej. Pozostałe pozycje na liście wyników są bez zmian.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej Specyfikacji Innowacji – II nabór

15 marca 2022

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej zgłoszonych Specyfikacji Innowacji wraz z budżetami w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w II naborze.

Czytaj więcej...

Wyniki rozmów pomysłodawców i pomysłodawczyń z Komisją – III nabór

15 marca 2022

Przedstawiamy wyniki rozmów komisji oceny merytorycznej z pomysłodawcami i pomysłodawczyniami z III naboru w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej formularzy zgłoszeniowych w III naborze

28 lutego 2022

Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej zgłoszonych pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w III naborze.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej zgłoszonych pomysłów w III naborze

18 lutego 2022

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej zgłoszonych pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w ramach III naboru.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za zgłoszone pomysły!

15 lutego 2022

W III naborze do projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” wpłynęło do nas 141 pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych – dziękujemy!

Czytaj więcej...

Proces testowania innowacji w czasach pandemii COVID-19

27 stycznia 2022

Mamy zapytania od niektórych zespołów innowacji, testujących już rozwiązania na rzecz osób starszych, jak mają działać w czasach pandemii COVID-19.

Czytaj więcej...

Trwa III nabór pomysłów

17 stycznia 2022

Czekamy na Wasze INNOWACYJNE pomysły na rozwiązania na rzecz osób starszych w ramach III naboru w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”. Szukamy INNOWACYJNYCH rozwiązań!

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Pogłębionych Opisów Pomysłów – II nabór

03 grudnia 2021

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej Pogłębionych Opisów Pomysłów II nabór

25 października 2021

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej Pogłębionych Opisów Pomysłów (POP) na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” od innowatorów i innowatorek wyłonionych w II naborze.

Czytaj więcej...

Wykaz przyznanych grantów dla zespołów innowacji z I naboru

07 października 2021

Przedstawiamy wykaz grantów, które zostały przyznane zespołom innowacji na testowanie rozwiązań na rzecz osób starszych w naszym inkubatorze.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Specyfikacji Innowacji – I nabór

07 września 2021

Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej zgłoszonych przez innowatorów i innowatorki Specyfikacji Innowacji wraz z budżetami w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Wyniki rozmów członków komisji z pomysłodawcami – II nabór

31 sierpnia 2021

Przedstawiamy wyniki rozmów członków komisji oceny merytorycznej z pomysłodawcami z II naboru w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej Specyfikacji Innowacji

09 sierpnia 2021

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej zgłoszonych Specyfikacji Innowacji wraz z budżetami w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej zgłoszonych pomysłów w II naborze

01 lipca 2021

Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej zgłoszonych pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej zgłoszonych pomysłów w II naborze

19 maja 2021

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej zgłoszonych pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” w ramach II naboru.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej Pogłębionych Opisów Pomysłów

18 maja 2021

Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej przesłanych Pogłębionych Opisów Pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”

Czytaj więcej...

Dziękujemy za zgłoszone pomysły!

11 maja 2021

W II naborze do projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2” wpłynęło do nas 160 pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych – dziękujemy!

Czytaj więcej...

Masz wątpliwości? Skonsultuj swój pomysł z ekspertką!

22 kwietnia 2021

Dajemy możliwość skonsultowania Waszych pomysłów z ekspertkami ds. inkubacji pomysłów.

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej Pogłębionych Opisów Pomysłów

20 kwietnia 2021

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej zgłoszonych Pogłębionych Opisów Pomysłów (POP) na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Materiały o projekcie po webinarze 13.04

14 kwietnia 2021

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w webinarze dot. projektu Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2 zebraliśmy materiały, które mogą Wam posłużyć do zapoznania się ze szczegółami projektu.

Czytaj więcej...

Webinar: Jak zdobyć 50 tyś. zł grantu na innowacje społeczne

09 kwietnia 2021

13 kwietnia (wtorek) o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie online, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły dot. projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Starujemy z II naborem pomysłów

25 marca 2021

Do 10.05 czekamy na Wasze pomysły na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w ramach II naboru w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”.

Czytaj więcej...

Wyniki rozmów członków komisji z pomysłodawcami

18 lutego 2021

Czytaj więcej...

Aktualizacja wyników oceny merytorycznej

13 stycznia 2021

Czytaj więcej...

Praca zespołu projektowego Generatora Innowacji w przerwie świątecznej

22 grudnia 2020

Czytaj więcej...

Wyniki oceny merytorycznej zgłoszonych pomysłów

22 grudnia 2020

Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej zgłoszonych pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”

Czytaj więcej...

Wyniki oceny formalnej zgłoszonych pomysłów

16 listopada 2020

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej zgłoszonych pomysłów na innowacyjne rozwiązania na rzecz osób starszych w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”

Czytaj więcej...

Zakończyliśmy przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do I tury naboru

31 października 2020

Wczoraj nocy zakończyliśmy przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do I tury naboru w projekcie „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2”. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Czytaj więcej...

Innowacje na rzecz osób starszych w czasach pandemii COVID-19

20 października 2020

Nasz projekt jest realizowany zgodnie z planem - nie zmieniamy harmonogramu, gdyż etap testowania innowacyjnych rozwiązań przez innowatorów przypada na drugą połowę 2021 r.

Czytaj więcej...

Materiały o projekcie – webinar 30.09.2020 r.

01 października 2020

W dniu 30.09.2020 r. odbył się drugi webinar o projekcie Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2, podczas którego dzieliliśmy się doświadczeniem w inkubowaniu pomysłów oraz opowiadaliśmy o założeniach projektu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z webianaru.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na drugą odsłonę webinaru o projekcie

22 września 2020

Zgodnie z zapowiedzią, 30.09 o 12:00 odbędzie się drugi webinar o szczegółach projektu Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na warsztaty on-line

08 września 2020

Już 14 września organizujemy pierwszy warsztat online dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2.

Czytaj więcej...

Materiały o projekcie – webinar 27.08.2020 r.

28 sierpnia 2020

Dnia 27.08.2020 r. przeprowadziliśmy webinarium o projekcie Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2, podczas którego dzieliliśmy się doświadczeniem w inkubowaniu pomysłów oraz opowiadaliśmy o założeniach projektu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z webianaru.

Czytaj więcej...

Dołącz do spotkania online 27 sierpnia o godz. 12:00

17 sierpnia 2020

W ramach projektu Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 2 szukamy nietuzinkowych pomysłów na innowacje społeczne na rzecz osób starszych. Już 27 sierpnia o godz. 12:00 organizujemy webinar, podczas którego przybliżymy szczegóły projektu.

Czytaj więcej...